Erciş Ziraat Odası

Vatan Hürriyet Ekmek

ZOBİS
ZOBİS
Erciş Ziraat Odası > Haberler > BAŞKAN ÇELİK VAN'DA ÇEŞİTLİ ZİYARETLERDE BULUNDU.

BAŞKAN ÇELİK VAN'DA ÇEŞİTLİ ZİYARETLERDE BULUNDU.

Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi ile Tarım ve Orman Bakanlığı işbirliğinde Van’da düzenlenen Bölgesel Hayvancılık Değerlendirme Toplantısına katılan Başkan Nihat Çelik, toplantı sonrasında bir takım ziyaretlerde bulundu.

Başkan Çelik öncelikle, Hayvancılık Genel Müdürü Zekeriyya Erdurmuş, Van İl Tarım ve Orman Müdürü İbrahim GÖRENTAŞ ile birlikte Van Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Mehmet Emin Bilmez’i Belediye binasında ziyaret ederek küçükbaş hayvancılık sektörünün bölgedeki durumu hakkında birtakım temaslarda bulundu.

Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hamdullah Şevli’yi de makamında ziyaret eden Başkan Çelik, "Van'ımızın iftiharı Sayın Prof. Dr. Hamdullah Şevli'ye sektörümüze yaptığı katkılardan ve yakın ilgisinden dolayı teşekkür ediyor, başarılarının devamını diliyorum." dedi.

Başkan Çelik, ayrıca Hayvancılık Genel Müdürü Zekeriyya Erdurmuş, Van İl Tarım ve Orman Müdürü İbrahim Görentaş ile birlikte Van Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Doç. Dr. Sebahattin Çelik’i makamında ziyaret etti. Görüşmeler sonrasında ilgi ve alakalarından dolayı Doç. Dr. Çelik'e teşekkür ederek başarılı çalışmalar temennisinde bulundu.

Günün sonunda ise akşam yemeği organize edildi. Başkan Çelik’’ Bu Akşam Van’da tertip ettiğimiz yemek programımıza teşrif eden Van Valimiz ve Van Büyükşehir Belediye Başkan Vekilimiz Sayın Mehmet Emin Bilmez’e, Yüzüncü Yıl Üniversitesi Rektörü Sayın Prof. Dr. Hamdullah Şevli hocamıza, Hayvancılık Genel Müdürü Sayın Zekeriya Erdurmuş’a, Tarım ve Orman İl Müdürümüz Sayın İbrahim Görentaş’a, bakanlığımızın değerli bürokrat ve çalışanlarına, Muş, Bitlis, Hakkari, Van İli sektör temsilcilerine katılım sağladıkları için teşekkür ederim.’’ dedi.